Restauracja Sielanka w Ustroniu

Tradycyjna kuchnia polska i europejska

Restauracja Sielanka oferuje swoim gościom przepyszne dania będące kwintesencją tradycyjnej kuchni polskiej oraz europejskiej. W naszym lokalu znajdują się wnętrza o różnorodnym charakterze i klimacie. Główna sala naszej restauracji utrzymana jest w stylu szlacheckiego dworu. Dominującym elementem jej wystroju jest masywny, stylizowany bar, z wnęką prezentującą szeroki wybór win oraz piecem chlebowym. Na szczególną uwagę zasługuje górujący nad wnętrzem, stary, drewniany strop.

Drugą salą jest sala Kominkowa. W porównaniu z salą główną, ma zdecydowanie jaśniejszy wystrój oraz posiada więcej okien. Składa się z dwóch części. Do Sali wchodzi się przez sień, mijając oryginalny piec kaflowy. Szczególnego nastroju zgodnie z nazwą nadaje jej stary kominek. Klimat sal sprzyja posiadówkom w stylu dawnej Polski.

Jedz, pij i popuszczaj pasa można poradzić Gościom Sielanki. W naszym menu znajduje się bardzo wiele dań z dziczyzny, nasi Gości mogą również skosztować staropolski żur i kwaśnicę. Wszystkie oferowane w7nbsp;naszym jadłospisie potrawy tworzone są według tradycyjnych receptur, wyłącznie ze świeżych produktów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Doskonały smak i kunszt naszych Kucharzy, doświadczeni barmani oraz kelnerzy, niezapomniana atmosfera oraz specjały kuchni, które zadowolą podniebienia najwybredniejszych smakoszy, sprawiają, że nasza restauracja jest znakomitym miejscem zarówno na romantyczną kolację we dwoje lub kolację biznesową, jak i spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny. Mamy nadzieję iż będą Państwo powracali w nasze progi z ogromną przyjemnością na wspaniałe przeżycia kulinarne. Nasza restauracja w Ustroniu jest także często miejscem organizacji wymarzonych wesel w górach, Noclegi w zabytkach oraz biznesowych spotkań integracyjnych i szkoleniowych. Serdecznie zapraszamy!

 
s.png (1762 bytes)
 
s.png (1762 bytes)
 
s.png (1762 bytes)
polecamy.png (2318 bytes)
 
 
 

Kontakt:

Restauracja "Sielanka"

43 - 450 Ustroń, ul. 3 Maja 61

tel.  +48 0 505 44 22 51
tel. +48 0 33 851 39 93

sielanka@ustron.pl
 
Czynne codziennie
w godzinach od 12.00 do 22.00